1. Akceptujemy płatności przelewem tradycyjnym

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia i potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji.Towar wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Wysłanie potwierdzenia dokonania przelewu przyśpiesza proces realizacji zamówienia.

  1. Szybki przelew / BLIK / Karta – za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl

Po wyborze tej formy płatności, po złożeniu zamówienia pojawi się ikona “ZAPŁAĆ” za pomocą której zostaniesz przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych – przelewy24.pl (właścicielem serwisu jest DialCom24 Sp. z o.o.; ul. Kanclerska 15; 60-327 Poznań), a następnie do Twojego banku. Autoryzowana przez Ciebie płatność praktycznie od razu wpływa na konto przelewy24.pl. Gdy tylko nasz pośrednik potwierdzi otrzymanie płatności, przystąpimy do realizacji twojego zamówienia.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

  1. Akceptujemy płatności za pobraniem

Zapłaty dokonujesz u kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce – bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki.

  1. Akceptujemy płatności gotówką

Zapłaty gotówką możesz dokonać przy odbiorze osobistym, w punkcie odbioru (26-500 Szydłowiec, Folwarczna 30) w dni robocze (poniedziałek-sobota) w godzinach 9:00-18:00. Prosimy o wcześniejsze umówienie się na odebranie zamówionego towaru pod nr telefonu: 501-403-960

W przypadku wybrania przez Kupującego płatności z góry, za zamówienie należy zapłacić w terminie 7 Dni roboczych od złożenia zamówienia. Sprzedawca informuje, że w przypadku niektórych metod płatności, ze względu na ich specyfikę, opłacenie zamówienia tą metodą jest możliwe wyłącznie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.
Zapłata za zakupione Towary dokonywana za pośrednictwem usługi płatności elektronicznej następuje w momencie składania zamówienia.
Kupujący nie może łączyć różnych sposobów płatności dokonując zapłaty za zamówione Towary objęte jednym zamówieniem.
W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Kupującego.